Як ви думаєте, що таке гроші? Це універсальний інструмент розрахунку? Це особлива субстанція нашого буття? Це те, що дається нам не тільки у відчуттях, але і в особливому стані свідомості (мається на увазі, коли грошей дуже багато або коли їх зовсім немає). Так що таке гроші?
Continue reading Гроші, що це таке ?

теги:

Службовий роман - так хвилююче і так … зручно. Чи варто заводити роман на роботі? У чому ж переваги і недоліки службового роману?

теги:

В Ізраїлі сусідствують між собою святині трьох релігій: ісламу, християнства та іудаїзму. Тут є величезна кількість історичних пам’яток. Священний Єрусалим, найдавніша Яффа, де Ной будував свій ковчег, легендарні Назарет і Віфлеєм - це тільки мала частина великої екскурсійної програми, яку пропонує Ізраїль туристам.

Крім культурних та історичних пам’яток, туристів у країну приваблюють унікальні природні умови Мертвого [...]

теги:

30 листопада став останнім днем, коли в Естонії можна було скористатися таксофонами і телефонними картками.
У зв’язку з малою активністю користування таксофонами і високими витратами на інвестиції та їх обслуговування 1 грудня о 9 годині ранку фірма Elion згортає таксофонний бізнес.
C 1 грудня протягом року фірма Elion буде повертати власникам таксофонних карт грошові суми за невикористане [...]

теги:

Если Вам пришло по почте “письмо счастья” с Постановлением ГАИ об наложении на Вас штрафа и фотографией Вашего автомобиля с помощью “Визиря”, не спешите платить штраф.
Напишите на адрес отправителя заявление (прилагаеться ниже) и платить ничего не придеться.
Все дело в том, что если не доказано кто именно в момент фотофиксации находился за рулем автомобиля, то и [...]